شانگهای Twisun زیستی و داروسازی شرکت, با مسئولیت محدود
call us on: 0086-021-37285587
About Us
شانگهای Twisun زیستی و داروسازی شرکت, با مسئولیت محدود
تحقیقات & توسعه
صفحه اصلی > تحقیقات & توسعه

پژوهش و توسعه
تحقیقات

پژوهش و توسعه خدمات
ما خدمات تحقیق و توسعه تکنولوژی شامل ترکیب های شیمیایی از بهینه سازی تولید تا حد زیادی نیازهای مواد مخدر در مرحله اولیه توسعه می تواند بیش. با بهینه سازی و انتخاب موثر ترین راه برای کاهش هزینه سنتز تركیبات شیمیایی — — آن می رسید با کاهش مقدار در فرایند سنتز تولید شیمیایی هدف بهبود و كوتاه شدن زمان لازم در سنتز.
مشاوره تکنولوژی
قرارداد پژوهشی سازمان (CRO) سازمان خدمات حرفه ای offords که برای محصولات داخلی و خارجی در رابطه با دارو و سلامت است. خدمات به مشتریان از جمله: توسعه طب جدید و انتقال تکنولوژی و تحقیقات بازار و غیره.

توسعه
داروسازی Twisun انواع محصولات با کیفیت بالا می شود و می تواند نیازهای مختلف مشتریان فردی برآورده. ما کیفیت کنترل، تحقیق و توسعه مراکز به تضمین ثبات کیفیت تولید و محصول است.
آزمايشگاه (واحدها: کیلوگرم، گرم)، پایه تجربی (ظرفیت: 10 کیلوگرم تا 100 کیلوگرم) و کارخانه های تولیدی (عملکرد: 100 کیلوگرم برای واحد) مشتری از گرم کلاس به کلاس تناژ محصولات ارائه می کنند. مراکز پژوهشی و تجربی پایه ما محصولات حرفه ای جهت پاسخگویی به نیازهای مشتری در همه بخش ها از فاز بالینی اولیه به بازاریابی (شیمیایی برون سپاری کسب و کار، و غیره) ارائه می کنند.
سنتز سفارشی
ما نه تنها ارائه ترکیب، همچنین ارائه خدمات قابل اطمینان، با کیفیت بالا و آلی ترکیب. مشتریان به طور کلی انتظار می رود قیمت و تحویل به گردش سريع از زمان. پس از شروع پروژه، ما ارائه یک کپی از آخرین اخبار و گزارش پیشرفت را به مشتری هر دو هفته و سپس دریافت پیشنهادات و انتقادات. نظرات مشتری و نیازهای و بازخورد موثر اتخاذ کنند.
Equivalence(FTE) تمام وقت
FTE حالت همکاری است که به مشتریان ادامه تحقیقات خود و جلوگیری از تکرار نقل قول برای پروژه جدید یا پروژه های پایین دستی در همان زمان.

Contact Us

آدرس: No.188 جاده Jinou Jinshan منطقه شانگهای چین

ایمیل: sale@twisunpharm.com

تلفن: + 86-021-37285587

فکس: + 86-021-37285115

© شانگهای Twisun زیستی و داروسازی شرکت, با مسئولیت محدود